menu
person

14:07
freemining відгуки - увага!!! Обман!!!!

freemining відгуки - увага!!! Обман!!!!

Сьогодні побачив у засобах масової інформації сайт майнінгу безкоштовних біткоїнів Обіцяють шалені гроші ~924 ₴ за день. Обіцяють без вкладень! Мінімум на виведення 0.005 BTC Щогодини 0.00006 BTC. На данний момент доменне ім'я:

freemining.club

Проста реєстрація, достатньо ввести свій біткоїн гаманець і все. Почали майнити гроші. АЛЕ! Це звичайна фінансова піраміда, яка дурить довірливих інвесторів на цілу заробітну плату за МІСЯЦЬ!! IMG_20220118_101903.jpg Ви можете задати питання: "Чому ж це хайп-лохотрон?"
  1. А тому що мінімальну зарплату за місяць неможливо отримати всього за тиждень. Лише знаючи англійську мову та працюючи за кордоном можна заробити такі гроші.
  2. Російськомовний інтерфейс, який не притаманний доменному імені, гео невідомо
  3. Власник проєкту невідомий, тому всі виплати проводяться анонімно, але банки, та платіжні системи фіксують кожну копійку і це може бути доказом шахрайства в інтернеті.
  4. Проєкт насправді дуже молодий, але має негативні відгуки. Не вірте позитивним відгукам, бо і за них люди ведуться на халяву, та розводять їх на 0.001 BTC! Це дуже багато, приблизно стільки , їх можна було витратити на щось корисне, подарунок для рідних, близьких.
Ви можете задати питання: "А може все ж таки заробляти там?" Відповідь: НІ! Там насправді ні копійки не отримаєте! Там є простий алгоритм заробітку:
  1. Реєстрація, достатньо ввести свій біткоїн гаманець
  2. Вже майнінг почався, починають капати вам гроші
  3. І залишилося трішки до щастя - вивести заробіток на гаманець
А ні! Попросить оплатити комісію в розмірі 0.001 BTC! А вже приїхали! Гроші вам НЕ вдасться вивести, а тому що комісію, що оплатили, просто буде втрачена! Тому, НІЧОГО не оплачувати! IMG_20220118_121434.jpg

Висновок

Проєкт "freemining" це звичайна фінансова піраміда, яка дурить довірливих інвесторів на величезні гроші, тому, нічого не оплачувати! Flag Counter

Категорія: Це лохотрон | Переглядів: 82 | Додав: | Теги: freemining шахрайство, freemining.club відгуки, freemining.club лохотрон | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar